Kiirlaen ettevõttele kiiresti ja soodsalt!

Saage kuni 250 000 € ühe tunniga

Tagatiseta laen

€ 1 000 – € 250 000

Millise tähtajaga?

Kuni 2 aastat
3 kuud

Saage € 25 000 tagatiseta ühe tunni jooksul

  • Dokumentide allkirjastamine:kaugselt
  • Laenu tagasimakse:tähtaja lõppus
  • Laenu saamine:teenustasu vaba
  • Ennetähtaegne tagastamine :teenustasu vaba
  • Intressimaksed :750 € / kuus
  • Ajakulu: 10 minuteid Nii palju minuteid kulutate vajalike dokumentide esitamiseks ...

Meie peamised tööprintsiibid

Ehitame seda valdkonda üles teie jaoks ja koos teiega.

speed Created with Sketch.

Kiirus

Monify meeskond ei pane oma kliente asjatult ootama, sest tegutseb kiiresti ja täpselt.

trust Created with Sketch.

Ausus

Juriidilistele isikutele antavad laenud peavad olema läbipaistvad, seetõttu järgib Monify meeskond kliendi ettevõttega suheldes vastastikuse usalduse põhimõtet. Täidame vastutustundlikult oma kohustusi, väljastades kliendile vajalikud rahalised vahendid, ning ootame ka kliendilt võetud kohustuste täitmist.

growth Created with Sketch.

Kasv

Kiirlaen ettevõtetele on turul veel üsna uus teenus. Teadvustades meie, kui teeraja avajale lasuvat vastutust, püüdleme pidevalt teenuste kvaliteedi ja klientidele pakutavate laenutingimuste parandamise poole. Ehitame seda valdkonda üles teie jaoks ja koos teiega.

Monify arvudes

>600 töödeldud päringuid
40 min. tund on keskmine aeg, mille jooksul ettevõte kiirlaenu saab
81.5% klientidest on Monifyst korduvalt laenu võtnud
3 Riike kus tegutseb Monify

Meie klientide tagasiside

Tegeleme päikesepaneeli müügi ja paigaldusega. Hiljuti sõlmisime kauba ekspordi lepingu. Piisava käibekapitali puudumise tõttu meie tehingud vajasid isarahastamist. Leidsime infot Monify kohta ja pärast lühikest vestlust saime juba vajaliku summa. Tänu Monifyile oleme nüüd edukalt arendanud!

Nikolajs L.

Esmu ļoti pateicīgs Monify komandai par viņu profesionalitāti, ātru un kvalitatīvu apkalpošanu. Progresīvi, ambiciozi un uz strauju attīstību tendēti uzņēmumi var pieņemt labākus lēmumus, kad sastopas ar neparedzētiem izaicinājumiem, tieši pateicoties Monify aizdevumiem.

Ieva Day-Stirrat www.odontika.com

Nodarbojamies ar celtniecības darbiem! Uzvarot konkursā, līguma īpatnību dēļ, bija nepieciešami papildus apgrozāmie līdzekļi materiālu iegādei! Griežoties pie bankām, process izrādījās ļoti ilgs, kas nozīmētu neiekļaušanos grafikos, bet naudas līdzekļi bija vajadzīgi jau pāris dienu laikā. No paziņām uzzināju par Monify un uzreiz sazinājos ar uzņēmumu, biju patīkami pārsteigts par attieksmi, pret mani kā klientu, visu izskaidroja un izsniedzot visus nepieciešamos dokumentus, naudu savā uzņēmuma kontā saņēmu jau nākamajā diena! Turpmāk zināšu kur griezties un noteikti ieteikšu arī pārējiem!

IK A&K

Ma tegelen auto müügiga. Veoki ostmiseks ühele meie klientidelt oli raha puudumine. Otsin rahastamist pankades, kuid see võttis kaua aega. Juhuslikult sain teada Monifyist sõbralt. Kuigi see on täiesti uus ettevõte, siiski meeskond on väga kogenud. Pakkumise saadeti nii kiiresti, et ma ei suutnud isegi kohvi juua. Tehke raha veelgi kiiremaks!

SIA USUS www.e-mobile.lv

Ma tegelen põllumajandusega. Sel aastal ma otsustasin laiendada põlluala ja seega oli häda kiire raha vastu kütuse ostmiseks ning vilja korjamiseks. Ilma Monify-ta poleks mul raha koristamiseks, sest pangalt ei saa laenu õigeaegselt! Raha sain nii kiiresti, et minu ettevõtte tootlikkust ei mõjutanud.

SIA Agronova

Paldies par jūsu kredīta piedāvājumu un jūsu profesionālo pieeju komunikācijā un mūsu biznesa novērtēšanā. Mēs patiešām novērtējam to, un tas ir ļoti svarīgi mūsu uzņēmuma izaugsmei.

Glow International

Neticami ātrs apstiprinājums! Ja uzņēmumam ir vajadzība palielināt apgrozāmos līdzekļus - nekavējaties Monify ir tieši tas, kas Jums nepieciešams! Paldies par veiksmīgu sadarbību!

SIA "Čivix" www.civix.lv

Partnerid

Liitu Monify uudiskirjaga